Комунальний заклад "Улянівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО"

Атестаційний період

Атестаційний період – важливий етап діяльності закладу освіти. Як свідчить досвід, атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителів, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду педагогів школи.
   21 березня в навчально-виховному об’єднанні в рамках атестації пройшов творчий звіт учителів, що атестуються у 2018-2019 навчальному році. Творчий звіт – це не лише підсумок роботи вчителя в міжатестаційний період, це підсумок професійної майстерності вчителів, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Це свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.
   Свої творчі пошуки та надбання, свій педагогічний досвід використання передових ідей та інноваційних технологій, які впроваджувалися протягом останніх 5-ти років презентували: учитель фізичної культури та Захисту Вітчизни Гриценко О.М., учитель зарубіжної літератури Мендель С.В., учитель математики Сахно С.І., учитель початкових класів Пилипенко Н.П., педагог- організатор Одинець Н.М., вихователь ДНЗ «Берегиня» Дем’яненко Н.Г.

СПИСОК

педагогічних працівників Улянівського навчально-виховного об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»,

які атестуються у 2019-2020 навчальному році

Прізвище, м.’я,

по батькові

Стаж  роботи

Фах атестації

Категорія/звання, на яке претендує

освітньо-кваліфі-каційний рівень

назва
навчального закладу,

рік його закінчення

спеціальність

на посаді, яку обіймає

загальний педа-гогічний

підвищення кваліфікації

поперед-

ньої атестації

1.

Михайловська Валентина Сергіївна

спеціаліст

Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г.С.Сковороди, 2014 р.

вчитель географії

19.09-13.10.2016р.

02.04.2015р

вчитель  географії

Відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»

2.

Горова Віра Миколаївна

спеціаліст

Глухівський ДПІ ім..С.М.Сєргєєва-Ценського, 1984р.

вчитель початкових класів

20.08 – 18.12.2018р.